Supercompare LogoSupercompare Logo Dark
Inloggen
Thema wisselen
Navigatie
  • Producten
  • Prijsradar
  • Folders
  • Lijstjes
  • Contact
ProductenFoldersLijstjesRadarsAccount
Verkade Frou Frou Vanille wafels
Koop Verkade Frou Frou Vanille wafels - Product Afbeelding

Verkade Frou Frou Vanille wafels

150g

Vergelijk 2 Winkelprijzen

Beschikbaar bij 2 winkelsPrijs
Jumbo
JumboVerkade Frou Frou Vanille wafels
€1.89
AlbertHeijn
AlbertHeijnVerkade Frou frou vanille smaak
€2.19

Prijsgeschiedenis

Meld je aan om prijs- en promotiegeschiedenis per supermarkt te zien.

Aanmelden

Productbeschrijving

Geen beschrijving beschikbaar.

Ingrediënten

Plantaardige oliën en vetten (palm, kokos), suiker, **tarwe**bloem, wei­poeder (**melk**), volle **melk**poeder, vrije uitloop **ei**geel, emulgator (**soja**lecithine), kleurstof (karamel), natuurlijk vanillearoma, zout, meelverbeteraar (ascorbinezuur), **tarwe**moutmeel Kan **rogge**, **hazelnoten** en **pistachenoten** bevatten.

Reviews

Nog geen reviews voor dit product.

Wees de eerste en help andere shoppers kiezen.

Aanbevelingen zoeken...

Gelijkaardige producten

Verkade Ovengebakken shuttles kaas & ui

Verkade Ovengebakken shuttles kaas & ui

AlbertHeijn

€1.99

150g
Verkade Prinses aardbei

Verkade Prinses aardbei

AlbertHeijn
Jumbo

vanaf €2.29

145g
Verkade Glutenvrije oaties naturel

Verkade Glutenvrije oaties naturel

AlbertHeijn

€3.99

150g
Verkade Glutenvrije oaties melkchocolade

Verkade Glutenvrije oaties melkchocolade

AlbertHeijn

€4.99

150g
Verkade Lange nekken melkchocolade

Verkade Lange nekken melkchocolade

AlbertHeijn
Jumbo

vanaf €3.29

150g
Verkade Nobo sprits melkchocolade

Verkade Nobo sprits melkchocolade

AlbertHeijn
Jumbo

vanaf €2.35

150g
Controleer prijs en beschikbaarheid altijd na bij de winkel of hun website.

Copyright © 2024-2026 Supercompare|[email protected]|Business|Voorwaarden|Privacybeleid

Meer van Verkade

voor 1.99
Verkade Dubai style melkchocoladereep

Verkade Dubai style melkchocoladereep

AlbertHeijn

€3.99€1.99

93g
50% korting
Verkade Istanbul hazelnoot & kadayif reep

Verkade Istanbul hazelnoot & kadayif reep

AlbertHeijn

€2.99€1.49

93g
voor 1.99
Verkade Extra puur chocoladereep

Verkade Extra puur chocoladereep

AlbertHeijn

€2.99€1.99

90g
voor 1.99
Verkade Hazelnoot extra pure chocoladereep

Verkade Hazelnoot extra pure chocoladereep

AlbertHeijn

€2.99€1.99

90g
pakketkorting
Verkade Nizza kokos melk chocolade 3-pack

Verkade Nizza kokos melk chocolade 3-pack

AlbertHeijn

€7.77€5.97

3pc
pakketkorting
Verkade Nizza kokos melk chocolade 2-pack

Verkade Nizza kokos melk chocolade 2-pack

AlbertHeijn

€5.18€3.98

2pc
voor 1.99
Verkade Hazelnoot melkchocoladereep

Verkade Hazelnoot melkchocoladereep

AlbertHeijn

€2.49€1.99

90g
voor 1.99
Verkade Puur chocoladereep

Verkade Puur chocoladereep

AlbertHeijn

€2.49€1.99

90g
voor 1.99
Verkade Crunchy meringue frambozensmaak reep

Verkade Crunchy meringue frambozensmaak reep

AlbertHeijn

€2.49€1.99

90g
voor 1.99
Verkade Crisp witte chocoladereep

Verkade Crisp witte chocoladereep

AlbertHeijn

€2.35€1.99

90g
voor 1.99
Verkade IJskoekjes chocolade brownie

Verkade IJskoekjes chocolade brownie

AlbertHeijn

€2.29€1.99

185g
voor 1.99
Verkade IJskoekjes cookie dough

Verkade IJskoekjes cookie dough

AlbertHeijn

€2.29€1.99

175g
10% volume voordeel
Verkade Nizza kokos 3-pack

Verkade Nizza kokos 3-pack

AlbertHeijn

€6.87€6.18

3pc
10% volume voordeel
Verkade Nobo sprits melkchocolade 3-pack

Verkade Nobo sprits melkchocolade 3-pack

AlbertHeijn

€8.37€7.53

3pc
10% volume voordeel
Verkade Nobo sprits naturel 3-pack

Verkade Nobo sprits naturel 3-pack

AlbertHeijn

€5.67€5.10

3pc
Meer van Verkade→