Supercompare LogoSupercompare Logo Dark
Inloggen
Thema wisselen
Navigatie
  • Producten
  • Prijsradar
  • Folders
  • Lijstjes
  • Contact
ProductenFoldersLijstjesRadarsAccount
Supercompare laadt...
Controleer prijs en beschikbaarheid altijd na bij de winkel of hun website.

Copyright © 2024-2026 Supercompare|[email protected]|Business|Voorwaarden|Privacybeleid
Verkade Nobo Sprits Naturel koekjes
Koop Verkade Nobo Sprits Naturel koekjes - Product Afbeelding

Verkade Nobo Sprits Naturel koekjes

150g

Vergelijk 2 Winkelprijzen

Beschikbaar bij 2 winkelsPrijs
Jumbo
JumboVerkade Nobo Sprits Naturel koekjes
€1.89
AlbertHeijn
AlbertHeijnVerkade Nobo sprits naturel
€2.19

Prijsgeschiedenis

Meld je aan om prijs- en promotiegeschiedenis per supermarkt te zien.

Aanmelden

Productbeschrijving

Geen beschrijving beschikbaar.

Ingrediënten

**tarwe**bloem, suiker, plantaardige oliën en vetten (palm, raapzaad), boterolie (**melk**), weipermeaatpoeder (**melk**), zout, rijsmiddelen (natriumcarbonaten, difosfaten), citroenschil, voedingszuur (citroenzuur), natuurlijke aroma's, gemodificeerd zetmeel Kan sporen bevatten van noten en sesamzaad.

Reviews

Nog geen reviews voor dit product.

Wees de eerste en help andere shoppers kiezen.

Aanbevelingen zoeken...
Vergelijkbare alternatieven zoeken...

Meer van Verkade

voor 1.99
Verkade Dubai style melkchocoladereep

Verkade Dubai style melkchocoladereep

AlbertHeijn

€3.99€1.99

93g
50% korting
Verkade Istanbul hazelnoot & kadayif reep

Verkade Istanbul hazelnoot & kadayif reep

AlbertHeijn

€2.99€1.49

93g
voor 1.99
Verkade Hazelnoot extra pure chocoladereep

Verkade Hazelnoot extra pure chocoladereep

AlbertHeijn

€2.99€1.99

90g
voor 1.99
Verkade Extra puur chocoladereep

Verkade Extra puur chocoladereep

AlbertHeijn

€2.99€1.99

90g
pakketkorting
Verkade Nizza kokos melk chocolade 3-pack

Verkade Nizza kokos melk chocolade 3-pack

AlbertHeijn

€7.77€5.97

3pc
pakketkorting
Verkade Nizza kokos melk chocolade 2-pack

Verkade Nizza kokos melk chocolade 2-pack

AlbertHeijn

€5.18€3.98

2pc
voor 1.99
Verkade Hazelnoot melkchocoladereep

Verkade Hazelnoot melkchocoladereep

AlbertHeijn

€2.49€1.99

90g
voor 1.99
Verkade Crunchy meringue frambozensmaak reep

Verkade Crunchy meringue frambozensmaak reep

AlbertHeijn

€2.49€1.99

90g
voor 1.99
Verkade Puur chocoladereep

Verkade Puur chocoladereep

AlbertHeijn

€2.49€1.99

90g
voor 1.99
Verkade Crisp witte chocoladereep

Verkade Crisp witte chocoladereep

AlbertHeijn

€2.35€1.99

90g
voor 1.99
Verkade IJskoekjes chocolade brownie

Verkade IJskoekjes chocolade brownie

AlbertHeijn

€2.29€1.99

185g
voor 1.99
Verkade IJskoekjes cookie dough

Verkade IJskoekjes cookie dough

AlbertHeijn

€2.29€1.99

175g
10% volume voordeel
Verkade Nizza kokos 3-pack

Verkade Nizza kokos 3-pack

AlbertHeijn

€6.87€6.18

3pc
10% volume voordeel
Verkade Nobo sprits melkchocolade 3-pack

Verkade Nobo sprits melkchocolade 3-pack

AlbertHeijn

€8.37€7.53

3pc
10% volume voordeel
Verkade Nobo sprits naturel 3-pack

Verkade Nobo sprits naturel 3-pack

AlbertHeijn

€5.67€5.10

3pc
Meer van Verkade→

Gelijkaardige producten

Verkade Ovengebakken shuttles kaas & ui

Verkade Ovengebakken shuttles kaas & ui

AlbertHeijn

€1.99

150g
Verkade Prinses aardbei

Verkade Prinses aardbei

AlbertHeijn
Jumbo

vanaf €2.29

145g
Verkade Glutenvrije oaties naturel

Verkade Glutenvrije oaties naturel

AlbertHeijn

€3.99

150g
Verkade Glutenvrije oaties melkchocolade

Verkade Glutenvrije oaties melkchocolade

AlbertHeijn

€4.99

150g
Verkade Lange nekken melkchocolade

Verkade Lange nekken melkchocolade

AlbertHeijn
Jumbo

vanaf €3.29

150g
Verkade Nobo sprits melkchocolade

Verkade Nobo sprits melkchocolade

AlbertHeijn
Jumbo

vanaf €2.35

150g
Verkade Frou frou vanille smaak

Verkade Frou frou vanille smaak

AlbertHeijn
Jumbo

vanaf €1.89

150g